Про групу компаній Тека

Тека – європейська промислова група, що займається виробництвом та виготовленням обладнання для кухонь та ванних кімнат, емальованих та промислових ємностей.
Компанія, створена в Німеччині в 1924 році, встановлює європейські стандарти для мийок, витяжок, варильних панелей та духовок та є світовим лідером у виробництві пивних кегов.
В даний час компанії належать 27 заводів на трьох континентах, що дозволяє нам продавати свою продукцію в більш ніж 110 країнах більш ніж 100 мільйонів споживачів у всьому світі.

Тека має потужну логістичну платформу з дистриб’юторськими центрами в Європі, Азії та Америці.

Наша промислова група з моменту свого заснування постійно інвестує в інновації та дизайн, що дозволяє створювати продукцію, яка передбачає очікування клієнтів.
Наприклад, духовка Hydroclean, обладнана системою самоочищення за допомогою лише однієї склянки води; Гнучка індукція Тека Flex, яка дозволяє збільшити простір для приготування їжі на варильній панелі майже на 30%, або витяжка i-Hood-перший кухонний прилад, адаптований до продукції Apple.

Тека – один з провідних брендів у виробництві мийок і обладнання, що вбудовуються, а також ємностей з нержавіючої сталі. Компанія, представлена в 33 країнах світу своїми дочірніми підприємствами, володіє 27 заводами в Європі, Азії та Америці, що дозволяє реалізовувати продукцію більш ніж у 110 країнах понад 100 мільйонів споживачів у всьому світі.

Здесь  можно посмотреть весь перечень продукции, которую Вы сможете заказать у нас.

Posted in: Новини.
Last Modified: 15 Серпня, 2022