Матеріали

Компанія «Гофер» у Вінниці створює міцні, практичні меблі на замовлення, якість яких не викликає нарікань. Це досягається за допомогою використання якісних та перевірених матеріалів.


МДФ в основі меблів.

Деревно-волокниста плита – це матеріал, який у сучасній меблевій майстерності практично незамінний. Переваги цього матеріалу дозволяють йому лягати в основу багатьох видів техніки, тому що МДФ:
• міцний;
• вогнестійкий;
• вологостійкий;
• захищений від біологічного занепаду.

Наші майстри використовують супер-профіль МДФ, який завдяки варіаціям у розмірі та палітрі кольорів може бути застосований для створення будь-якого типу меблів. МДФ-панелі є необхідні в меблевому виробництві листи різної довжини і кольорів, які завдяки вологостійкості характеризуються тривалим експлуатаційним терміном. Меблі на замовлення з використанням матеріалу МДФ гарантовано використовуватимуться довгі роки.

Дивитись каталог МДФ фрезерування


Виготовлення меблевих фасадів.

Як комплектуючі при виробництві меблів на замовлення у Вінниці, компанія використовує якісний АГТ-профіль. Область застосування цього матеріалу може бути будь-якою:
• корпусні меблі,
• дитяча,
• офісна,
• кухонна.

Крім неперевершених експлуатаційних характеристик, виражених у міцності, стійкості до стирання, цей матеріал має чудові естетичні параметри. Використовуючи таку сировину для створення меблів на замовлення клієнтів, компанія гарантує тривалий термін служби товару. Товщина та інші показники цього профілю можуть відрізнятися, тому використання можливе у будь-якому індивідуальному випадку.


Найкращий матеріал, перевірений довгою практикою.

Виготовляючи меблі на замовлення, компанія у Вінниці намагатиметься співпрацювати з перевіреними постачальниками. Такий підхід до справи дозволяє набути впевненості у тривалому експлуатаційному терміні товару. Серед іншого, для створення меблів на індивідуальні замовлення використовуються сертифіковані матеріали від виробника. Сертифікат якості підтверджує, що сировина має високі якісні характеристики.

Якість – це запорука створення гарних меблів. Але ми також робимо ухил в бік декоративного оформлення, яке індивідуально обговорюється у кожному замовлені. Велику роль тут грає покриття та колір поверхні. Найсоковитіші та найсвіжіші відтінки з усієї палітри, з яких можна підібрати саме той, який впишеться в інтер’єр, зробить меблі більш оригінальними, а загальний вигляд приміщення затишним та незвичайним. Уся меблева фарба абсолютно нешкідлива і екологічна, а триматися на поверхні вона буде дуже довго.