Умови роботи

Вирішивши придбати меблі на замовлення для будь-якої кімнати чи офісного приміщення, клієнт має обрати у Вінниці компанію, якій довірить цю роботу. «Гофер» максимально полегшив вибір – висококласне обслуговування на всіх етапах співробітництва виявляє компанію як спеціаліста з виготовлення меблів у Вінниці, а виробництво будь-яких моделей та конструкцій робить роботу майстрів універсальною.

Що було до Процесс створення Результат

kuhnya-1-1
1. Підготовка проекту.
Для того щоб замовити меблі, клієнту необхідно здійснити кілька простих дій:
• зателефонувати по одному з телефонів компании – 097-720-10-33
• отримати грамотну консультацію спеціаліста з виробництва меблів на замовлення;
• домовитися про зустріч у зручний для проектування моделі.

Пояснивши фахівцю, який товар потрібно, клієнт призначить певний час, і подальша співпраця проходитиме вдома. Спеціаліст компанії приїжджає для демонстрації каталогу товарів та проведення вимірів приміщення. На цьому етапі фахівець та клієнт предметно обговорюють, який результат необхідний у результаті роботи. Агент компанії зафіксує всі побажання та спроектує меблі більш детально.

kuhnya-1-2
2. Розробка дизайн-проекту  та його втілення у реальність

За результатами попереднього обговорення проекту здійснюються замальовки передбачуваного проекту. Якщо ці малюнки задовольняють вимогам клієнта, починається більш серйозна і детальна робота над дизайн-проектом. Меблі на замовлення вписуються в об’ємну 3D схему, що здійснюється з використанням спеціалізованих програм, де будуть чітко видно готові результати. Ця об’ємна модель враховує всі особливості приміщення, в якому будуть розміщені меблі. Після складання моделі із клієнтом обговорюється дата наступної зустрічі.

Для внесення деяких корективів та контрольного виміру повторна зустріч необхідна, тому що не всі деталі впадають у вічі при первинному етапі роботи. Коли загальний план здасться клієнту придатним для виконання, починається робота з виготовлення меблів на замовлення. Залежно від складності роботи, розмірів продукції та особливостей приміщення, в яке будуть впроваджені меблі, терміни роботи відрізняються, але зводяться до мінімальних. Навіть найскладніше замовлення буде виготовлено максимум за один місяць.

kuhnya-1-3
3. Здавання меблів в експлуатацію

Протягом кількох днів клієнт буде повідомлено про готовність меблів та можливість придбання. Меблі на замовлення можуть бути різних розмірів, тому компанія «Гофер» практикує зручні для клієнта способи доставки споживачам. На кінцевому етапі співробітництва клієнту надається:
• безкоштовна доставка у межах міста Вінниця;
• безкоштовне встановлення та збирання меблів;
• короткі терміни доставки та встановлення;
• можливість розплачуватися будь-яким зручним способом.

Меблі на замовлення від компанії «Гофер» у Вінниці є еталоном якості. За короткий проміжок часу здійснюється весь процес замовлення меблів – від співбесіди з клієнтом до його ідеї. Якісне обслуговування та виготовлення якісних меблів у Вінниці – це пріоритетні напрямки у роботі з нашими клієнтами.