Що таке корпусні меблі

1. Корпуси меблів виготовляються із сертифікованого ЛДСП товщиною 18мм (ламінована деревостружкова плита) таких виробників, як:

  • СВІСПАН – Україна,
  • ЄГГЕР-Австрія,
  • Кастамон-Туреччина.

Дуже великий вибір декорів, з якими ви можете ознайомитись безпосередньо у нашого фахівця.

2. Фабрики зазвичай використовують ЛДСП 2-го ґатунку, товщиною 16мм. Воно більш пухке, з нижчою якістю щільності. Відповідно, є велика ймовірність того, що прокручуватимуться шурупи і гвинти.

3. Також перевага меблів на замовлення є те, що ви можете замовити меблі потрібних вам розмірів, що відповідають властивостям вашого приміщення, чого немає у підприємств, що виробляють стандартні меблі. Також ви можете укомплектувати ваші меблі комплектуючими та фурнітурою, яка відповідала б саме вашим запитам та потребам.

4. Торці ДСП обклеюються кромкою. Є кілька видів кромок:
Меламінова – паперова стрічка з малюнком текстури, просочена водовідштовхувальної меламінової смолою.
ПВХ – товщиною 0,6мм і 2мм, яка значно покращує якість виробу, тому що менше схильна до деформації при фізичному впливі. Якщо взяти якийсь твердий предмет і вдарити їм по торцю. Результат буде очевидним. На прикладі з кромкою ПВХ 2мм деформації не буде. Відповідно, це значно покращує якість та продовжує термін служби меблів.

5. Вся краса та зовнішній вигляд меблів залежить від підібраних фасадів. Найпростіший фасад – це фасад із ЛДСП із обклеєними торцями. Більш привабливими є фасади із МДФ. Вони бувають: плівкові – плита МДФ обтягнута плівкою ПВХ (великий вибір кольорів і текстур). Фарбовані МДФ – матові та глянцеві, перламутр та металік. Вони кращої якості, ніж плівкові, оскільки менше вигоряють і з часом, плівка має властивість відклеюватися. Також плівка в області духових шаф і плит, якщо плити сильно нагріваються, може відклеюватися. Рамкові фасади – використовується МДФ профіль, обтягнутий плівкою, в центральну частину якого вставляється фільонка. Дерев’яні – це фасади, в основі яких береться плита МДФ, обклеєна шпоном з натурального дерева.

6. Особливу родзинку та неповторність меблям надають ручки.

7. Особливу увагу при замовленні меблів потрібно приділити комплектуючим – це петлі та напрямні. Ми використовуємо хороші петлі Європейських виробників (звичайні та з плавним доведенням). Також у наших меблях ми використовуємо кулькові напрямні 100%-го висування, які добре себе зарекомендували і при висуненні ящиків забезпечують м’який та плавний хід. Напрямні бувають 2-х видів: звичайні та самодовідні.

8. Важливу роль кухні грає стільниця, яка доповнює вашу кухню. Є чималий вибір декорів. Бувають різних товщин – це 28 мм і 38мм. і глибиною 60 см. Стільниця товщиною 38мм виглядає набагато солідніше і багатше, ніж стільниця товщиною 28мм, і надає більш шикарного вигляду. Стільниці бувають звичайні та вологостійкі. Набухають і ті й інші при попаданні вологи, але за різний проміжок часу. Зі свого боку ми обробляємо силіконом всі «болючі місця», які стикаються з водою, щоб максимально убезпечити попадання вологи.

9. За бажанням можна використовувати стільницю зі штучного та натурального каменю. Перевага варто віддати штучному каменю, т.к. при виробництві використовується гранітна крихта 80%, 15% акрилових смол та 5% пігмент, у поєднанні утворює однорідну масу без тріщин. А натуральний камінь за своєю структурою складається з шарів та мікротріщин, які в процесі можуть забиватися жиром та брудом, що потребує додаткового догляду в обслуговуванні, поліруванні тощо. Також часто граніт має радіаційний фон, чого немає у штучного каменю.

10. Якісно підібрані матеріали та гармонійне поєднання кольорів забезпечать вам гарні меблі, що добре вписуються у ваш інтер’єр. І якісні комплектуючі значно подовжать термін експлуатації.