Гофер – меблі на замовлення у Вінниці

Вартість як вирішальний фактор

Зазвичай вартість меблів на замовлення у Вінниці на порядок вища за готову. Але політику компанії Гофер максимально адаптовано для комфорту клієнтів. Ми виготовляємо доступні меблі, вартість роботи яких вигідно відрізняється. При цьому якість продукції, що виготовляється, залишається на висоті. Ми не витрачаємо величезних коштів на оренду офісів та торгових площ, тому ця маржа не включається до остаточної ціни меблів у Вінниці. Працюючи по виїзду, фахівці компанії мобільно та продуктивно виготовляють товар, надаючи клієнту розрахунок лише за роботу та матеріали, без накруток за витрати. Цей факт дозволяє нам пропонувати клієнтам високоякісні та красиві меблі за ціною, нижчою, ніж у інших фірм, що займаються створенням корпусних меблів на замовлення.

Купуючи меблі, клієнт прагне придбати довговічну і міцну конструкцію, служба якої буде вимірюватися роками. На всю продукцію ми надаємо гарантію – меблі виготовляються лише з використанням якісної сировини, що пройшла сертифікацію. Не менш важливим фактором, що визначає якісні показники меблів, є процес роботи. У компанії працюють лише досвідчені майстри, навички яких перевірені часом. Вони зберуть будь-які меблі на замовлення за індивідуальним дизайн-проектом.

Товари для всіх та кожного!

Спектр нашої діяльності поширюється на найактуальніші товари. Меблі на замовлення від Гофер можуть виготовлятися для:

  • спальні та кухні,
  • робочого кабінету та вітальні.

Кухня – одна із найпроблемніших зон квартири. Невеликі або нестандартні параметри приміщення мають вмістити максимум потрібних деталей. Обговоривши з клієнтом бажаний результат, компанія виготовить найфункціональніший гарнітур будь-якої конфігурації та розмірів.

У нас працюють фахівці вузького профілю, які допомагають змоделювати майбутній вид простору під час виготовлення того чи іншого виду товару за допомогою комп’ютерних програм. Цей етап дозволяє заздалегідь передбачити можливі варіанти розміщення меблів. Тільки комплексний підхід до виготовлення меблів допоможе досягти оптимального результату – гармонійного вигляду квартири чи офісу та зручності користування продукцією на побутовому рівні.

Скориставшись послугами нашої компанії у Вінниці та Вінницькій області, клієнт набуває саме хорошого продукту, бо ще на етапі моделювання можна внести будь-які корективи у виготовлення меблів на замовлення. Структура роботи “Виробництво-Клієнт”, минаючи офіси та магазини, забезпечує нижчу собівартість меблів з чудовою якістю! Виробництво меблів здійснюється у нашому цеху на високотехнологічному обладнанні, що відповідає європейським стандартам виготовлення меблів.

Меблі на замовлення – це необхідність для всіх, хто прагне створити унікальний інтер’єр, затишний та функціональний.